Seznam přihlášených posádek

List of received entries

Počet přihlášek (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 147

Jezdec - Driver Národnost - Nationality Spolujezdec - Co-driver Národnost - Nationality Soutěžící - Competitor Vozidlo - Car Třída - Group Priorita - Priority
Solberg Henning NOR Solberg Maud NOR invelt s.r.o. Ford Fiesta R5 PP
Dohnal Jan CZE Ernst Michal CZE Jan Dohnal Ford Focus WRC P2+
Tarabus Jaromír CZE Trunkát Daniel CZE Keane Motorsport Škoda Fabia R5 P2+ ASN
Vlček Martin CZE Krajča Ondřej CZE HYUNDAI KOWAX RACING Hyundai i20 R5 P2+ ASN
Odložilík Roman CZE Tureček Martin CZE SK DER Rally Team Škoda Fabia R5 P2+ ASN
Pech Václav CZE Uhel Petr CZE invelt s. r. o. Porsche 997 GT3 P2+ ASN
Rujbr Patrik CZE Římalová Veronika CZE TNT Počernice s.r.o. Škoda Fabia R5 P2+
Trněný Karel CZE Doerr Christian DEU Kamiro Racing ACCR Czech Team Ford Fiesta R5 P2+
Peták Josef CZE Benešová Alena CZE Automoto klub Pačejov v AČR Ford Fiesta RS WRC P2+
Sýkora Jan CZE Palivec Štěpán CZE Jan Sýkora Mitsubishi Lancer Evo lX R4 P2+
Trnovec Petr CZE Staněk Miroslav CZE HYUNDAI KOWAX RACING Hyundai i20 R5 P2+
Tomek David CZE Zeman Marek CZE Duck Kicker Racing Škoda Fabia R5 P2+
Pokorný Zdeněk CZE Lasevič Richard CZE Pokorný Zdeněk Škoda Fabia R5 P2+
Pondělíček Lukáš CZE Vyoral Lukáš AUT Lukáš Pondělíček Škoda Fabia S2000 P2+
Šikl Martin CZE Vilímek Petr CZE Auto Kožmín Rally Racing Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
Ševčík Pavel CZE Vajdák Luděk CZE Pavel Ševčík Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
Nešetřil Petr CZE Černoch Jiří CZE Petr Nešetřil Porsche 997 GT3 P2+
Nešpor Radoslav CZE Neoral Martin CZE Radoslav Nešpor Porsche 997 GT3 P2+
Šimek Ondřej CZE Horáček Jindřich CZE Orion Racing Team - KTM Shiva Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
Vašátko Leoš CZE Hejhal Martin CZE Leoš Vašátko Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
Březík Adam CZE Bělák jun. Zdeněk CZE Adam Březík Peugeot 208 R2 6
Nekvapil Lukáš CZE Řiháková Petra CZE TNT Počernice s.r.o. Opel Adam R2 6
Hartmann Josef CZE Voltner Karel CZE STAVBY-BALLER s.r.o. Peugeot 208 R2 6
Lukašík Petr CZE Mikulášková Martina CZE Petr Lukašík Peugeot 208 R2 6
Horák Michal CZE Zapletal Karel CZE Kimi Sport Opel Adam R2 6
Srb Michal CZE Pilný Aleš CZE Michal Srb Citroen C2 R2 6
Navrátil Jiří CZE Večerka Michal CZE Jiří Navrátil Peugeot 208 R2 6
Trojan Jiří CZE Trojanová Eva CZE Pošumavský auto moto klub v AČR Renault Clio R3 5
Kubík Vratko CZE Kalkus Jiří CZE Vratko Kubík Opel Adam R2 6
Liška Václav CZE Kumbárová Lenka CZE Václav Liška Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
Fabrika Adam CZE Fabián Martin CZE DEFRS Rally Team Mitsubishi Lancer Evo IX P2+
Tenkl Lubomír CZE Horák Jiří CZE Racing Club 2008 v AČR BMW M3 P2+
Soldát David CZE Winzig Jan CZE 4C Racing Peugeot Peugeot 208 R2 6
Heřman Pavel CZE Pfajfr Tomáš CZE Automoto klub Pačejov v AČR Peugeot 208 R2 6
Šimík Filip CZE Šimík Marek CZE Rallye Cup Ford Fiesta R2 6
Krupička Lukáš CZE Ryšánek Jan CZE Lukáš Krupička Peugeot 208 R2 6
Krajča Petr CZE Houšť Jan CZE Rally klub Paseky o. s. Renault Clio Sport 5
Kaválek Aleš CZE Hatina Jakub CZE Aleš Kaválek Honda Civic Type-R 5
Divič Miloš CZE Picková Martina CZE ČK MOTORSPORT Renault Clio Sport 5
Lešák Richard CZE Lešáková Vlasta CZE Automoto klub Pačejov v AČR Honda Civic Type-R 8
Petr Jan CZE Svobodová Nikola CZE Makaio racing Honda Civic Type-R 8
Stejskal Václav CZE Viktora jun. Stanislav CZE Automoto klub Pačejov v AČR Renault Clio Sport 8
Řehák Matěj CZE Říha Lukáš CZE Makaio racing Honda Civic Type-R 8
Roubíček Jaroslav CZE Hovorka Milan CZE Jaroslav Roubíček Renault Clio Sport 16
Perník Jiří CZE Votava Lukáš CZE Perník Jiří Škoda 130 LR 17
Čepela Adam CZE Čepela Roman CZE Adam Čepela Ford Puma 18
Mandík Vladimír CZE Mandíková Tereza CZE Vladimír Mandík Škoda Fabia TDi 11
Lehký Martin CZE Kotál Jakub CZE Martin Lehký Škoda Fabia TDi 11
Stříteský Dominik CZE Mikulík Jan CZE Spirit racing s.r.o. Opel Adam Cup 6
Żarłok Szymon POL Pietruszka Krzysztof POL Szymon Żarłok Opel Adam Cup PP
Štefan David CZE Král Josef David Štefan Opel Adam Cup 6
Arnošt Tomáš CZE Nešpor Jan CZE Tomáš Arnošt Opel Adam Cup 6
Pilař Jan CZE Švec Roman CZE Pilař Jan Opel Adam Cup 6
Petráš Jaroslav CZE Dyntar Ladislav CZE Jaroslav Petráš Opel Adam Cup 6
Kolář Michal CZE Uhříček David CZE Kolář Michal Opel Adam Cup 6
Šimánek Jiří CZE Kulštejn JIří CZE Jiří Šimánek Opel Adam Cup 6
Ocelka Filip CZE Novák Jaroslav CZE Ocelka Filip Opel Adam Cup 6
Vrbka Michal CZE Zigler Martin CZE Michal Vrbka Renault Clio Sport 5
Debnárová Michaela CZE Laurincová Lucia CZE Michaela Debnárová Renault Clio R3 5
Voldřich Matouš CZE Brůžek Tomáš CZE Automoto klub Pačejov v AČR Peugeot 206 RC 5
Mezihorák Ondřej CZE Mudrák Vojtěch CZE Mezihorák Ondřej Honda Civic VTi 9
Ševčík David CZE Pospíšil Jan CZE David Ševčík Honda Civic VTi 9
Daniel jun. Petr CZE Cibulka Michal CZE Petr Daniel jun. Honda Civic VTi 9
Hořejší Radek CZE Kateřina Klášterková CZE Automoto klub Pačejov v AČR Škoda Fabia 1.9 TDI 11
Ludvíček Jan CZE Sluková Jana CZE Jan Ludvíček Škoda Fabia TDi 11
Růžička Radim CZE Zábojník Roman CZE Radim Růžička Honda Civic VTi 15
Zapletal Daniel CZE Drbal Tomáš CZE Daniel Zapletal Renault Clio Sport 16 .
Drga Radim CZE Merčák Michal CZE Drga Radim Renault Clio Sport 16
Příborský Vladimír CZE Příborský Vladimír CZE Vladimír Příborský Škoda Felicia 14 -
Malaník Pavel CZE Sedlář Josef CZE Rally klub Paseky o.s. Škoda Favorit 136 L 14
Václavík Zdeněk CZE Hájek Václav CZE Zdeněk Václavík Škoda Felicia 14
Zeman Tomáš CZE Fischer Jan CZE Multi-S Racing Škoda 130 LR 17
Hejtmánek Petr CZE Kunst Jakub CZE Petr Hejtmánek Škoda 130 RS 17
Hodaň Vlastimil CZE Poláček František CZE Automoto klub Pačejov v AČR Škoda Felicia Kit Car 7
Matoušek Jaroslav CZE Komenda Karel CZE Jaroslav Matoušek Škoda Felicia 7
Stach Zbyněk CZE Wimmer Jiří CZE Automoto klub Pačejov v AČR Škoda Felicia 7
Dostál Jan CZE Dostál Zdeněk CZE VD Rally Team klub v AČR Škoda Fabia 7
Kolařík Vladimír CZE Kovářová Diana CZE Vladimír Kolařík Škoda Fabia 7
Balcar Dan CZE Vodička Dan CZE Daniel Balcar Renault Clio Sport 8
Kopáček st. Václav CZE Rendlová Barbora CZE Duck Kicker Racing Renault Clio Sport 8
Sojka Karel CZE Šmídová Monika CZE Karel Sojka Opel Astra 16
Zigo Vlastimil CZE Kurečka Tomáš CZE Vlastimil Zigo Škoda Felicia 18
Zbíral Marek CZE Frühauf Jan CZE Zbíral Marek Škoda Felicia 18
Liška Milan CZE Středa Hynek CZE Automoto klub Pačejov v AČR Dacia Logan 10
Schimmer Jakub CZE Otruba Patrik CZE Jakub Schimmer Citroen DS3 R1 9
Kolář Pavel CZE Neubauer Jiří CZE Pavel Kolář Suzuki Ignis 9
Salaba Vladimír CZE Ziegelbauer Jan CZE Vladimír Salaba Citroen Saxo VTS 18
Nedbal Jakub CZE Konvalinka Miroslav CZE Jakub Nedbal Škoda 130 RS 17
Burget Roman CZE Poch Michal CZE Roman Burget Škoda 130 RS 17
Hrachovcová Jarmila CZE Kretík Tomáš CZE Jarmila Hrachovcová Honda Civic VTi 18
Kaplánek Oldřich CZE Šmíd Tomáš CZE DEFRS Rally Team Honda Civic 9
Končal Martin CZE Končal František CZE Martin Končal Ford Fiesta R1 9
Doupovec Jiří CZE Hradecký David CZE Jiří Doupovec Škoda 110 L 17
Konečný Martin CZE Šivic Pavel CZE Martin Konečný Škoda Fabia 10
Čagánek Martin CZE Sedláček Lukáš CZE Čagánek Martin Škoda Felicia 10
Boček Oldřich CZE Boček Jiří CZE Bočej Jiří Seat Leon 11
Hlavatý Václav CZE Volf Lubomír CZE Václav Hlavatý Škoda 110 L P
Kopelent Ladislav CZE Rajnoch Vladimír CZE Automoto klub Pačejov v AČR Škoda 120 LS P
Hrubý Jindřich CZE Šrámek Alexandr CZE Jindřích Hrubý Škoda 120 P
Klas Petr CZE Novák Filip CZE Petr Klas Lada 21053 P
Babík Vít CZE Babík Antonín CZE Vít Babík Lada Samara P
Kabourek Vítězslav CZE Rubáš Michal CZE Vítězslav Kabourek Škoda 110 P
Majer Václav CZE Švec Ondřej CZE Václav Majer Škoda 100 L P
Šustr Jan CZE Tesař Václav CZE Jan Šustr Škoda 100 P
Sklenář Pavel CZE Hora Marek CZE Pavel Sklenář VAZ 2105 P
Prokop Rastislav CZE Prokop Rastislav CZE Rastislav Prokop Škoda Rapid 130 P
Prošek David CZE Prošková Šárka CZE David Prošek VAZ 2101 P
Prošek Lukáš CZE Prošek Tomáš CZE Lukáš Prošek Ford Fiesta XR2i P
Kotek Michal CZE Barták Zdeněk CZE Michal Kotek Trabant Trabant 601 P
Zajíc Radek CZE Čermín Josef CZE Automoto klub Pačejov v AČR Trabant 601 R P
Knapp Vlastimil CZE Knapp Jiří CZE Vlastimil Knapp Trabant 601 S P
Votava Jan CZE Behenský Václav Jan Votava Trabant 601 K P
Šindelář Břetislav CZE Krýslová Petra CZE Břetislav Šindelář Trabant 601 P
Horn Václav CZE Jelínek Stanislav CZE Vaclav Horn Trabant 601 S P
Káňa Jiří CZE Vybíral Ivo CZE Jiří Káňa Ford Sierra RS Cosworth E4
Enge Tomáš CZE Engová Lucie CZE Automoto klub Pačejov v AČR Ford Escort RS 2000 D3
Kotrmon Libor CZE Krečman Jan CZE Libor Kotrmon Ford Escort RS Cosworth F7 .
Tuček Marcel CZE Tučková Tereza CZE Klub Fox Racing Team v AČR Mazda RX-7 E7
Frei Jan CZE Klik Martin CZE Jan Frei Lada VFTS E6
Černý Martin CZE Krajča Jaroslav CZE Rally klub Paseky o.s. Lada VFTS E6
Krejča Jan CZE Šárka Pavel CZE Krejča Jan Škoda 130 LR E5
Michálek Petr CZE Maryška Roman CZE Radouň Motorsport z.s. Suzuki Swift GTi E1
Budil Stanislav CZE Vejvoda Petr CZE Standa Budil BMW 2002 C3
Jirátko st. Aleš CZE Slezák Otto CZE MUDr. Aleš Jirátko BMW 2002 TI C3
Stolarek Teodor POL Jaros Adam POL Teodor Stolarek Suzuki Swift GTi E1
Zenkl Otakar CZE Omelka Zdeněk CZE Otakar Zenkl Škoda Favorit E1
Kučera Martin CZE Žaludková Eva CZE Duck Racing Autoklub v AČR BMW 318 is F6
Fadrný František CZE Fadrná Libuše CZE Automoto klub Pačejov v AČR Lada VFTS E6
Šubrt Jiří CZE Reitmajerová Petra CZE Automoto klub Pačejov v AČR Škoda 130 LR E5
Hinderer Peter DEU Heubl Chris DEU Peter Hinderer Porsche 911 SC D4
Maier Pavel CZE Gottfried Oldřich CZE Pavel Maier Ford Escort RS 1600 C3
Křišťan Jiří CZE Kraucher Martin CZE Jiří Křišťan Škoda 110 L Rallye C0
Klepáč Martin CZE Outěřický Radek CZE Martin Klepáč Peugeot 205 Gti E3
Bezemek Jan CZE Ladislav Zuzánek CZE Jan Bezemek Škoda 130 L/A E1
Šenkýř Jaroslav CZE Hándl Jiří CZE SYSKA RACING, z.s. Suzuki Swift GTI F5
Kovanda Jaromír CZE Mandaus Josef CZE AUTOKLUB Tišnov z.s. Škoda Favorit 136 L F5
Mikel Vlastimil CZE Fojtík Dalibor CZE Vlastimil Mikel Lada 1600 R D2
Touš Radek CZE Kopaničák Jakub CZE Pošumavský auto moto klub v AČR Škoda 120 S C1
Carbol Tomáš CZE Smrčkova Kristýna CZE Tomáš Carbol Škoda 120 S Rallye C1
Kroupar Zdeněk CZE Nádvorník Jan CZE Automoto klub Pačejov v AČR Lancia Beta Coupe C3
Jung Václav CZE Vaňková Petra CZE Václav Jung Lada VFTS E6
Sázavský Josef CZE Jílek Lukáš CZE Pošumavský auto moto klub v AČR VAZ 2103 MTX C2
Dolák Luboš CZE Kulhan Jiří CZE Automoto klub Pačejov v AČR VAZ 2101 D2
Novák Petr CZE Randa Jaroslav CZE Petr Novák Škoda 1000 MB C0
Felt František CZE Vondřičková Lucie František Felt Škoda 120 S C1
Kovařík jr. Oldřich CZE Kovařík Jun. Oldřich CZE Oldřich Kovařík jr. Škoda Octavia TS A2
Teska Jiří CZE Tesková Kumherová Katka CZE Automoto klub Pačejov Trabant 601 S D0