Seznam startujících

Starter list

Počet startujících (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 72

Startovní číslo - Start nr Jezdec - Driver Národnost - Nationality Spolujezdec - Co-driver Národnost - Nationality Soutěžící - Competitor Vozidlo - Car Třída - Group
1 Kopecký Jan CZE Dresler Pavel CZE ŠKODA Motorsport Škoda Fabia R5 2
2 Pech Václav CZE Uhel Petr CZE EuroOil-invelt team Ford Fiesta R5 2
3 Mareš Filip CZE Hloušek Jan CZE ACA Škoda Autoklub Team Škoda Fabia R5 2
4 Dohnal Jan CZE Ernst Michal CZE Jan Dohnal Ford Focus WRC 13
5 Černý Jan CZE Černohorský Petr CZE MOGUL Auto Šídlo Škoda team Škoda Fabia R5 2
6 Štajf Vojtěch CZE Havelková Veronika CZE Racing 21 Klokočka Volkswagen team VW Polo GTi R5 2
7 Jakeš Miroslav CZE Machů Petr CZE Samohýl Škoda Team Škoda Fabia R5 2
8 Trojan Karel CZE Jůrka Zdeněk CZE Karel Trojan Škoda Fabia R5 2
9 Odložilík Roman CZE Tureček Martin CZE SK DER Rally Team Škoda Fabia R5 2
10 Kopáček Václav CZE Rendlová Barbora CZE Duck Kicker Racing Škoda Fabia R5 2
11 Trněný Karel CZE Pritzl Václav CZE KAMIRO RACING ACCR Czech Team Škoda Fabia WRC 13
12 Březík Martin CZE Omelka Marek CZE Samohýl Škoda Team Škoda Fabia R5 2
16 Kalista Jiří CZE Neumann Martin CZE Karel Cakl Mitsubishi Lancer EVO VI 13
17 Štochl Karel CZE Vacková Adéla CZE Karel Štochl Škoda Fabia R5 2
18 Pokorný Zdeněk CZE Lasevič Richard CZE Pokorný Zdeněk Škoda Fabia R5 2
19 Pešl Jaroslav CZE Juřica Radek CZE JP Motorsport Mitsubishi Lancer EVO IX 3
20 Hrobský Petr CZE Štěpán Dalibor CZE Auto Kožmín Rally Racing Mitsubishi Lancer EVO IX 3
21 Matěna Lukáš CZE Zalabák Pavel CZE K.I.T. Racing CS, s.r.o. Mitsubishi Lancer EVO IX 3
22 Šikl Martin CZE Pecina Martin Auto Kožmín Rally Racing Mitsubishi Lancer EVO IX 3
23 Tuček Marcel CZE Dufek Petr CZE Klub Fox Racing Team v AČR Mitsubishi Lancer EVO IX 3
25 Kraml Michal CZE Kraml Marcel CZE 4c Racing Subaru Impreza WRX STi N12B 3
26 Šimek Ondřej CZE Horáček Jindřich CZE Orion Racing Team - KTM SHIVA Mitsubishi Lancer EVO IX 3
27 Nešetřil Petr CZE Černoch Jiří CZE Petr Nešetřil Porsche 997 GT3 4
28 Janota Miroslav CZE Novák Petr CZE MP Garage Porsche 997 GT3 4
29 Jirovec Jiří CZE Král Josef CZE invelt s.r.o. Porsche 997 GT3 4
30 Vonka Jan CZE Klička Milan CZE Jan Vonka Porsche 997 GT3 Cup 4
31 Nešpor Radoslav CZE Neoral Martin CZE Nešpor Radoslav Porsche 997 GT3 4
32 Dohnal René CZE Švec Roman CZE René Dohnal Peugeot 208 R2 6
34 Kornhefr Jan CZE Triner Michal CZE Automoto klub Pačejov v AČR Peugeot 208 R2 6
35 Wagner Simon AUT Stein Anne Katharina AUT Simon Wagner Opel Adam R2 6
36 Knápek Tomáš CZE Horák Ivan CZE Futures Contproduct s.r.o. Opel Adam R2 6
37 Gargulák Petr CZE Šmíd Tomáš CZE Petr Gargulák Peugeot 208 R2 6
38 Hordossy Robert CZE Palivec Štěpán CZE Robert Hordossy Opel Adam R2 6
39 Pohlídal jun. Jiří CZE Kubala Jan CZE Jiří Pohlídal Peugeot 208 R2 6
40 Soldát David CZE Winzig Jan CZE 4c Racing Peugeot 208 R2 6
41 Stejskal jun. Václav CZE Viktora jun. Stanislav CZE Automoto klub Pačejov v AČR Renault Clio RS R3T 5
42 Trojan Jiří CZE Trojanová Eva CZE Pošumavský auto moto klub v AČR Renault Clio R3 5
43 Rada Martin CZE Jugas Jaroslav CZE AGROTEC AUTOKLUB v AČR Fiat Abarth 124 rally 4
44 Pokorná Sandra CZE Skořepa Jiří CZE Sandra Pokorná Subaru Impreza 3
45 Vlček Marek CZE Plachý Tomáš CZE Rentor Racing s.r.o. Mitsubishi Lancer Evo IX 3
46 Macek Karel CZE Baďura Vítězslav CZE Karel Macek Porsche 997 GT3 4
47 Obadal Milan CZE Novák Jaroslav CZE Milan Obadal Peugeot 208 R2 6
48 Mottl Martin CZE Vorel Roman CZE Martin Mottl Opel Adam R2 6
49 Frána Lukáš CZE Odvárka Pavel CZE Frátherm Rally Team Citroen DS3 R3T MAX 5
50 Čabaj Miroslav CZE Lovčík Tomáš CZE Miroslav Čabaj Škoda Fabia RS TDi 11
51 Novák Denis CZE Hamšík Daniel CZE Denis Novák Škoda Octavia TDI 11
52 Ovčarič Vladimír CZE Čiháková Eva CZE Vladimír Ovčarič Mitsubishi Lancer EVO IX 3
53 Kutílek Miloš CZE Pilný Aleš CZE Miloš Kutílek Fiat Grande Punto 11
54 Wolf Adam CZE Bošek Petr CZE Adam Wolf Škoda Fabia RS TDi 11
55 Voldřich Jakub CZE Brůžek Tomáš CZE Automoto klub Pačejov v AČR Peugeot 206 RC 12
56 Lešák Richard CZE Lešáková Vlasta CZE Kicker Racing autoklub v AČR Honda Civic Type R 8
57 Mandaus Josef CZE Dohnal Miloš CZE AUTO KLUB Tišnov z.s. Škoda Fabia 7
58 Lošťák Martin CZE Wimmer Jiří CZE Lošťák Martin Škoda Felicia 7
59 Čonka Robert CZE Zátko Petr CZE Robert Čonka Škoda Fabia 7
60 Daňhel Vlastimil CZE Řezník Luboš CZE ČK motorsport Renault Clio R3 5
61 Picek Luboš CZE Kunst Jiří CZE VD Rally Team klub v AČR Škoda Fabia 7
62 Ciller Michal CZE Bucha Radovan CZE Michal Ciller Škoda Fabia 7
63 Herold Tomáš CZE Heroldová Klára CZE Tomáš Herold Honda Civic VTi 9
64 Lichovník Jiří CZE Picková Martina CZE Jiří Lichovník Honda Civic VTi 9
66 Hodaň Vlastimil CZE Poláček František CZE Automoto klub Pačejov v AČR Škoda Felicia Kit car 7
67 Matoušek Jaroslav CZE Komenda Karel CZE Jaroslav Matoušek Škoda Felicia 7
68 Ulbricht Karel CZE Němec Jan CZE Karel Ulbricht Škoda Felicia 7
69 Zeman Milan CZE Vytasil Jaroslav CZE Rallye klub Straky v AČR Škoda Fabia 7
70 Liška Milan CZE Středa Hynek CZE Milan Liška Dacia Logan 10
71 Schimmer Jakub CZE Otruba Patrik CZE Jakub Schimmer Citroen DS3 R1 9
72 Kolář Pavel CZE Neubauer Jiří CZE Pavel Kolář Suzuki Ignis 9
73 Šimánek Jiří CZE Kulštejn Jiří CZE Jiří Šimánek Opel Adam Cup 6
74 Tydlačková Pavlína CZE František Kubů CZE JT Rally Team Renault Clio Sport 8
75 Holakovský Aleš CZE Vinopal Martin CZE Rally klub Paseky o.s. Škoda Felicia LX 10
76 Horka Jan CZE Libenský Vladimír CZE Pongratz Rally Team Škoda Felicia 9
81 Hock Karel CZE Novák Lukáš CZE Karel Hock Škoda 130 RS PP
82 Neruda Tomáš CZE Červený Jan CZE Tomáš Neruda Škoda 130 LR PP