Seznam startujících

Starter list

Počet startujících (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 92

Startovní číslo - Start nr Jezdec - Driver Národnost - Nationality Spolujezdec - Co-driver Národnost - Nationality Soutěžící - Competitor Vozidlo - Car Třída - Group
1 "LUCKY" ITA Pons Fabrizia ITA KEY SPORT ENGINEERING SRL Lancia Delta HF Integrale 16V E4
2 Silvasti Ville FIN Pietilainen Risto FIN Historic Rally Club Finland Lancia 037 Rally E6
3 Alonso Villaron Daniel ESP Carrera Estevez Candido ESP Pravia Autocompeticion Ford Sierra Cosworth 4x4 E4
4 Jensen Valter Chr. NOR Pedersen Erik NOR Valter Chr. Jensen BMW M3 E4
5 Myrsell Mats SWE Junttila Esko SWE Mats Myrsell Ford Sierra Cosworth 4x4 E4
6 Sainz Antonio ESP Martinez-Cattaneo Javier ESP Escuderia Madrid Historicos Subaru Legacy 2.0 Turbo 4WD E4
7 Johnsen Anders SWE Johnsen Ingrid SWE Tractive AB Motorsport Transmission Porsche 911 RSR C4
8 Wagner Karl AUT Zauner Gerda AUT Profil Racing Team Porsche 911 D4
9 Wirtmann Ferenc HUN Kerekes József HUN Textura Sport Club Ford Escort RS D3
10 ZIPPO ITA Culasso Luca ITA ZIPPO Audi Quattro D4
11 Gundersen Birger NOR Iversen Paal NOR Paal Iversen BMW M3 E4
12 Kirvesmäki Ari FIN Jämsen Jukka FIN Ari Kirvesmäki Toyota Corolla 1600 GT E3
14 Pasutti Paolo ITA Campeis Giovanni Battista ITA Paolo Pasutti Porsche 911 Carrera RS C4
15 Latvala Jari FIN Sairanen Asko FIN Historic Rally Club Finland Toyota Celica GT-Four E4
16 Veikkanen Pentti FIN Jaakkola Timo FIN Historic Rally Club Finland Ry Porsche 911 SC 3.0 D4
17 Peltonen Esa FIN Saarto Jyrki FIN Historic Rally Club Finland Toyota Starlet 1300 KP61 D1
18 Mekler Laszlo HUN Mekler Edit HUN Scuderia Coppa Amici Alfa Romeo Giulia GTam 1750 C3
19 Helin Stefan SWE Lidebjer Ida SWE Helins Motorsport Opel Ascona A C3
20 Rissanen Vesa FIN Holmbeg Kirsi FIN Historic Rally Club Finland Ford Escort RS 1600 C3
21 Koskinen Pasi FIN Koskinen Taru FIN Historic Rally Club Finland Ford Escort 1600 C2
22 Hinderer Peter DEU Heubl Chris DEU Hinderer Peter Porsche 911 SC Groupe 4 D4
23 Kalapacs Zsolt HUN Kalapacs Kornel HUN Scuderia Coppa Amici Opel Kadett C Coupe D3
25 Hořejší Radek CZE Klášterková Kateřina CZE Automoto klub Pačejov v AČR LADA 1600 R D2
26 Magoss Péter HUN Rónay László HUN Herczig Rallye Sport Kft. Alfa Romeo GTAm 1750 C3
27 Mylle Carlo BEL Laporte Olivier BEL C.M.S. Porsche 911 Carrera RSR C4
28 Kakrda Josef CZE Chludil Štěpán CZE Pošumavský auto moto klub Klatovy v AČR Opel Ascona A C3
29 Baltes Michael DEU Werner Jetzt DEU Team MB Bertone Fiat 131 Abarth Rally Gr. 4 D3
30 Sárdi Zoltán HUN Sárdiné Zalatnay Rita HUN Scuderia Coppa Amici Alfa Romeo GTAm C3
31 Selänne Juha FIN Haarala Markku FIN Historic Rally Club Finland Škoda Favorit 136 L E1
32 Terš Jiří CZE Vítovec Pavel CZE Automoto klub Pačejov v AČR Škoda Favorit 136 L E1
33 Parisi Antonio ITA D'Angelo Giuseppe ITA Parisi Antonio Porsche 911S B4
34 Putz Michael AUT Kraus Christoph AUT Michael Putz BMW 2002ti B4
35 Graham Ernie GBR Graham Karen GBR Mr Ernie Graham Ford Escort Twin Cam Saloon B3
36 Dlugos Heiko DEU Rauber Tim DEU Heiko Dlugos Ford Escort MK1 B3
37 Kivitila Elias FIN Tuominen Timo FIN Historic Rally Club Finland BMW 2002 Ti B4
38 Graham Will GBR Johnston Michael IRL Will Graham BMW E30 M3 E4
39 Papunen Jouni FIN Soini Petteri FIN Historic Rally Club Finland Mercedes Benz 190E 2,3 16V E4
40 Weber Benedikt DEU Benedikt Weber Porsche 911 SC D4
41 Salminen Ari FIN Virtanen Mika FIN Ari Salminen Porsche 924 turbo D4
42 Dolák Luboš CZE Nádvorník Jan CZE Automoto klub Pačejov v AČR VAZ 21011 D2
43 Wilkman Klaus FIN Valonen Hanna FIN Historic Rally Club Finland ry Triumph TR8 D4
44 Lajunen Lauri FIN Arola Arto FIN Historic Rallye Club Finland Triumph TR7 C3
45 Norrgård Sverre FIN Koponen Ari FIN Historic Rally Club Finland BMW 2002ti B4
46 Hyvärinen Jari FIN Ala-Turkia Jarno FIN Historic Rally Club Finland Volvo 122 B4
47 Fiorito Carlo ITA Germano Vincenzo ITA Fiorito Carlo BMW 2002 Ti B4
49 Mättik Villu EST Maslenikov Arvo EST SK VILLU VAZ 2101 C1
50 Anttalainen Pekka FIN Hietaniemi Antti FIN HRCF Skoda Felicia Super A2
51 Neumann Vlastimil CZE Hlavatý Martin CZE K.I.T.RACING CS, s.r.o. Ford Escort RS Cosworth 4x4 F7
52 Káňa Jiří CZE Vybíral Ivo CZE Jiří Káňa Ford Sierra RS Cosworth E4
53 Olchawski Grzegorz POL Wroński Łukasz POL GO+CARS GO+EAuto Audi Quattro A2 E7
54 Enge Tomáš CZE Engová Lucie CZE Enge Tomáš Ford Escort RS 2000 D3
55 Budil Stanislav CZE Vejvoda Petr CZE Stanislav Budil BMW 2002 C3
56 Rejchrt Michal CZE Kubín Dominik Rallye Klub Liberec Ford Escort Mk1 RS 2000 C3
57 Kotrmon Libor CZE Kolivošková Veronika SVK Libor Kotrmon Ford RS Escort RS Cosworth F7
58 Krejča Jan CZE Šárka Pavel CZE Krejča Jan Škoda 130 LR E5
59 Hejhal Petr CZE Hejhal Martin CZE Hejhal Petr Škoda 130 LR E5
60 Michálek Petr CZE Maryška Roman CZE Radouň Motorsport z.s. Suzuki Swift GTi E1
61 Hustý Petr CZE Kouřil Rudolf CZE Garage77 Mercedes Benz 190E 2,3 16V E4
62 Bělohradský Tomáš CZE Rieger David CZE Tomáš Bělohradský BMW 318iS F6
63 Blažek Stanislav CZE Krčma Petr CZE Stanislav Blažek Opel Astra GSi F6
64 Stolarek Teodor POL Jaros Adam POL Teodor Stolarek Suzuki Swift GTi E1
65 Vyorálek Lumír CZE Olejník Radek CZE Lumír Vyorálek Lada VFTS E6
66 Němec Petr CZE Krajča Jaroslav CZE Rally klub Paseky o.s. VAZ 21011 D2
67 Fadrný František CZE Fadrná Libuše CZE Automoto klub Pačejov v AČR Lada VFTS E6
68 Hýbner Vratislav CZE Jonášek Jiří CZE Vratislav Hýbner Peugeot 205 GTi E3
69 Volf Tomáš CZE Donoval Milan CZE Tomáš Volf Peugeot 205 GTI E3
70 Štolfa Jindřich CZE Hawel Zdeněk CZE Jindřich Štolfa Škoda 130 L E1
71 Bezemek Jan CZE Těšínský Petr CZE Jan Bezemek Škoda 130 L/A E1
72 Hadáček Petr CZE Červený Tomáš CZE Petr Hadáček Škoda 130 LR E5
73 Klik Martin CZE Frei Jan CZE Martin Klik Lada VFTS E6
74 Vrátníček Zdeněk CZE Hédl Karel CZE Zdeněk Vrátníček VW Golf GTI 16 V E3
75 Klepáč Martin CZE Cibulka Michal CZE Martin Klepáč Peugeot 205 GTi E3
76 Kovanda Jaromír CZE Valla Tomáš CZE Autoklub Tišnov z.s. Škoda Favorit 136 L F5
77 Křišťan Jiří CZE Kraucher Martin CZE Jiří Křišťan Škoda 110 L Rallye C0
78 Touš Radek CZE Hronek Lukáš CZE Pošumavský auto moto klub v AČR Škoda 120 S C1
79 Kratina Petr CZE Pfajfr Tomáš CZE Petr Kratina BMW 2002 Ti C3
80 Kroupar Zdeněk CZE Zelený Josef CZE Automoto klub Pačejov v AČR Lancia Beta coupe C3
81 Sekyra Miloš CZE Basta Pavel CZE Miloš Sekyra BMW 318iS F6
82 Kolář Petr CZE Kolář Pavel CZE Petr Kolář Škoda 130 RS D1
85 Svoboda Bohumír CZE Trojan Ivan CZE Svoboda Bohumír Škoda 120 S rallye D1
86 Svoboda jr. Bohumír CZE Soběhart Zbyněk CZE Svoboda Bohumír jr. Škoda 1000 MB C0
87 Ježek David CZE Rubáš David David Ježek Škoda 110 L C0
88 Horčík Karel CZE Flaska Jan CZE Karel Horčík Škoda 130 L/A E1
89 Klíma Jindřich CZE Červený Dušan CZE Pošumavský auto moto klub v AČR Lada VFTS E6
90 Sázavský Josef CZE Jílek Lukáš CZE Pošumavský auto moto klub v AČR VAZ 2103 MTX C2
91 Jung Václav CZE Vankova Petra CZE Pošumavsky auto moto klub v ACR Lada VFTS E6
92 Kotek Daniel CZE Kotek Jiří CZE Jiří Kotek Škoda 130 LR E5
93 Švec Václav CZE Chaloupka Petr CZE Václav Švec Škoda 130 L E1
94 Halady Zdeněk CZE Haladyová Iveta CZE Zdeněk Halady Škoda Favorit 136 L F5
95 Maier Pavel CZE Gottfried Oldřich CZE Pavel Maier Ford Escort RS 1600 C3
96 Kovařík Oldřich CZE Kovařík Jr. Oldřich CZE Oldřich Kovařík Škoda Octavia TS A2
97 Novák Petr CZE Randa Jaroslav CZE Petr Novák Škoda 1000 MB C0